e-İhracat | e-Çözümler ve e-Devlet Hizmetleri | Ferec Bilgisayar

E-İhracat

Türkiye sınırlarının dışında, çok büyük fırsatlar keşfedilmeyi bekliyor. Dünyanın dört bir yanında, milyonlarca tüketici, kendi ülkesi dışında bir ülkeden online alışveriş yapıyor. Türkiye'de üretilen kaliteli ve-veya uygun fiyatlı ürünler, binlerce kilometre ötelere ulaştırılmak için bekliyor. Sadece mahallemizde, ilimizde, ülkemizde satış yapmak artık bize yetmiyor, bize yetse ülkemize yetmiyor. Artık doğduğumuz, doyduğumuz bu topraklar için bir şeyler yapma zamanı. 


Ancak ekonomik olarak özgür olduğumuz müddetçe tam bağımsız bir ülke olabiliriz. Gece yastığa başımızı koyduğumuzda huzurla uyumak istiyorsak, evlatlarımıza "vatanım" diyebilecekleri bir yer bırakmak istiyorsak, elimizi taşın altına koymalı ve bir şeyler yapmalıyız. En azından her ay, yapabiliyorsak her gün - her saat, sınırlarımız dışına satış yapmalıyız. 


Kalitemizi, kültürümüzü, emeğimizi, enerjimizi, ürün-ürün, koli-koli dünyanın dört bir yanına ulaştırmalı, ülkemize döviz girdisi sağlamalıyız. Bugüne kadar, banane dediğimiz için, başkaları yapsın dediğimiz için, ihracatımızın ithalatımızı karşılama oranı ancak %80 kadar. aradaki farkı kapatmak için, 2023 yılında 500 milyar USD ihracat hedefi için, geleceğin güçlü Türkiye'si için, dünya arenasında söz sahibi bır ülke olabilmek için, ezilmiş toplumlara destek olabilmek için, e-ihracat seferberliğini başlatıyoruz. Aç kanatlarını Türkıye...